KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303046
nr 1430 3046
Eva Svennergård
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, "Vit hatt och pärlhalsband. Signerad. Olja på duk, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 29x24 cm
Eva Svennergård, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:26:11
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr